Hokejisty Litvínova posílil norský zadák Daniel Sörvik

Hokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva Litvínov
Hokejisté Litvínova. Foto: facebook HC Verva Litvínov

Litvínov - Hokejisté Litvínova nebyli dosud na hráčském trhu příliš aktivní, nyní ale oznámili příchod norského reprezentačního obránce Daniela Sörvika!

Reklama

V případě Sörvika se jedná z pohledu Litvínova zatím jistě o nejzvučnější posilu v letním přestupovém období. Sörvik je účastníkem tří světových šampionátů a zimních olympijských her v Soči v roce 2014. Sörvik se účastnil MS v letech 2013, 2014 a 2015. Letos na šampionátu v Rusku chyběl vinou zranění.

Sörvik se dohodl s Litvínovem na roční smlouvě s opcí. Naposledy působil v druholigovém švýcarském Grasshoperu Küsnacht, ale rovněž naskočil i do čtyřech duelů Ligy Mistrů v dresu Curychu.

V Litvínově se jedná o druhou posilu, před Sörvikem klub již podepsal příchod Richarda Nejezchleba, který hrával na farmě NY Rangers. Uvažovalo se také o obránci Davidu Němečkovi z nižší zámořské soutěže, jeho přesun ale dosud neklapl.

Dále v klubu prodloužili smlouvu Martin Kokeš, Tomáš Pavelka, Viktor Hübl a naposledy Jiří Gula. Asistentem hlavního kouče Rulíka se stal Darek Stránský z mládeže Sparty Praha.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře