Hledáme dobrovolníky. Zapojte se do projektu Vize pro Mostecko a Litvínovsko

Logo Vize pro Česko
Logo Vize pro Česko

Mostecko, Litvínovsko - Na začátku něčeho nového je vize. Sen. Představu zhmotníme a zrealizujeme. Společnost je různorodá, každý z nás má svá přání, představy, úspěchy i starosti. Aby se nám v našem městě, v našem kraji, v naší republice dobře žilo, potřebujeme mít vizi. Bez vize přešlapujeme na místě. Kdo ji ale má vytvářet? Politici? Podnikatelé? Studenti?

Reklama

MediaShow Group, vydavatel mj. MojeMostecko.cz, hledá dobrovolníky z řad obyvatel regionu Mostecko a Litvínovsko, kteří se chtějí aktivně zapojit do multimediálního projektu Vize pro Mostecko a Litvínovsko, který patří pod platformu Vize pro Česko.

Cílem projektu je „odspodu“ zjistit, jak se kde žije, jak se komu žije, jak si lidé, instituce a firmy představují svoji budoucnost.

"Hledáme lidi, kteří se zajímají o veřejný život a jsou ochotni nám pomoci na rozšiřování o povědomosti tohoto projektu, který chce mapovat život v obcích či ve spolcích a spoluvytvářet vizi pro region," říká Radek Pešout, šéfredaktor MojeMostecko.cz.

Projekt má několik fází: od redakčních rozhovorů, po blogování studentů a politiků až po dotazování (anket) v terénu.

Dobrovolníci zapojení do projektu Vize pro Mostecko a Litvínovsko se zároveň stanou členy klubu Vize pro Česko. Pro členy připravujeme speciální nabídky od našich partnerů.

Kontaktujte nás emailem: radek.pesout(zav)vizeprocesko.cz

Více o projektu se dozvíte na www.vizeprocesko.cz

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře