Havarijní most v Souši na trase Most - Litvínov půjde k zemi

Stavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Stavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

MOST, LITVÍNOV - Dopravní komplikace čekají na řidiče jedoucí do a z Litvínova směr Most. K zemi půjde most v Souši u Mostu.

Reklama

"Upozorňujeme motoristy, že s ohledem na havarijní stav dojde v nejbližších dnech k uzavření mostního objektu, který je součástí silnice I/27 ve směru Litvínov – Most, a to v místě vyústění na silnici I/13 směr Chomutov – Teplice," uvedla mluvčí města Mostu Alena Sedláčková.

K úplné uzavírce provozu jednosměrného jízdního pruhu dojde v úseku od směrového rozdělení ve směru Litvínov – Most, po křižovatku se silnicí I/13.

Objízdná trasa ve směru Litvínov – Most bude vedena po silnici I/27 Záluží, III/0272 Dolní Jiřetín a I/13 Komořany – Souš.

Doba trvání této uzavírky bude do zahájení stavebních úprav mostu, kdy následně dojde k další úpravě objízdných tras.

"Žádáme všechny účastníky silničního provozu, aby dbali zvýšené opatrnosti a věnovali pozornost osazenému přechodnému dopravnímu značení. Pro doplnění uvádíme, že předmětný most je součástí silnice I. třídy a je tedy v majetku státu, a tudíž ve správě Ředitelství silnic a dálnic ČR. S případnými dotazy ohledně průběhu stavebních prací a termínů se prosím obracejte přímo na ŘSD," dodala mostecká mluvčí.

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 12x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře