Dopravní akce městské a státní policie v Mostě
Most - Hlídka městské policie prováděla bezpečnostní kontrolu u 1. ZŠ společně s hlídkou dopravní policie. Informovala tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová.
Řidiči, kteří v místě porušili stanovenou rychlost 30 km/hod, byli strážníky zastaveni a podrobeni kontrole.
"Dopravní policista řešil řidiče za porušení předpisů, které spadají do jejich kompetence a městská policie by je postupovala k dalšímu projednání (nepřipoutání pasažérů, telefonování za jízdy apod.). Též okamžitě ověřil, zda se řidiči nedopouští porušování dopravních předpisů soustavně. Přestupky byly řešeny blokovou pokutou", uvedla tisková mluvčí.
Dopravní bezpečnostní opatření v součinnosti městské a státní policie se vzhledem k častějšímu porušování především rychlosti u základních škol budou opakovat, doplnila Kozlová.
ZAJÍMAVOSTI Z REGIONU: FOTO: V Mostě se konal 7. ročník celostátní soutěže regulovčíků