Mostecko - AKTUALITY

Havarijní most v Souši na trase Most - Litvínov půjde k zemiHavarijní most v Souši na trase Most - Litvínov půjde k zemi

MOST, LITVÍNOV - Dopravní komplikace čekají na řidiče jedoucí do a z Litvínova směr Most. K zemi půjde most v Souši u Mostu.

V Mostě vládne menšinová vláda se staronovým primátorem Janem PaparegouV Mostě vládne menšinová vláda se staronovým primátorem Janem Paparegou

MOST - Jan Paparega byl opět zvolen primátorem Mostu. Celou radu města ovládlo hnutí ProMost, které bude vládnout s podporou ODS a KSČM.

Starostkou Litvínova v nové koalici zůstává Kamila BláhováStarostkou Litvínova v nové koalici zůstává Kamila Bláhová

LITVÍNOV - Funkci starostky obhájila dosavadní starostka Litvínova Kamila Bláhová z hnutí ANO. Koalici tvoří s KSČM, SNK ED a sdružením Litvínováci.


Chanovské paneláky zamíří k zemi. Místo nich vyroste kontejnerové městečkoChanovské paneláky zamíří k zemi. Místo nich vyroste kontejnerové městečko

MOST - Říká se tomu s nadsázkou Čunkovy domky. Inspirace ze Vsetína míří do Mostu. Buňky mají být novým bydlištěm na mosteckém sídlišti Chanov pro desítky místních obyvatel.

Řidiče čeká u mosteckého Kahanu částečná uzavírkaŘidiče čeká u mosteckého Kahanu částečná uzavírka

MOST - Rekonstrukce zastávky městské hromadné dopravy v Lipové ulici u Kahanu v Mostě bude důvodem částečné uzavírky komunikace v této ulici.

Děti a senioři v litvínovské MHD budou jezdit bezplatněDěti a senioři v litvínovské MHD budou jezdit bezplatně

LITVÍNOV - I v Litvínově, jako v jiných městech, od září 2018 budou zdarma jezdit v městské hromadné dopravě (MHD) děti do 15 let a senioři nad 65 let věku bezplatně.


Hlučný autodrom pochybil, ukázalo měření. Dojde k nápravě, slibuje provozovatelHlučný autodrom pochybil, ukázalo měření. Dojde k nápravě, slibuje provozovatel

MOST - Měření hluku u mosteckého autodromu ukázalo, že obyvatelé přilehlých rodinných domů mají důvod si stěžovat. Alespoň to vyplývá z výsledků, které zveřejnilo město Most.

Most a Litvínov se zapojí do integrované dopravy kraje. Jízdné zlevníMost a Litvínov se zapojí do integrované dopravy kraje. Jízdné zlevní

MOST, LITVÍNOV - Litvínov a Most se připravují na začlenění do integrovaného systému krajské dopravy. Dopravní podnik začne s integrací dopravy, neboť Ústecký kraj bude přispívat na tramvajovou doprav…

Autodrom Most bere zpátečku. Už spolek žalovat u soudu nechceAutodrom Most bere zpátečku. Už spolek žalovat u soudu nechce

MOST - Autodrom Most stáhl žalobu, ve které požadoval zrušení spolku Zdraví pro Most. Ten dlouhodobě si stěžuje na hluk z areálu autodromu.


Vybydlené paneláky v Janově půjdou k zemi. Zmizí sídliště postupně z mapy?Vybydlené paneláky v Janově půjdou k zemi. Zmizí sídliště postupně z mapy?

LITVÍNOV - Opravené ulice, chodníky a torza vybydlených paneláků bez oken a samozřejmě bez obyvatel. To je kolorit kdysi živého sídliště Janov v místní části Litvínova. Po letech "vybydlování" půjdou …

Litvínov ruší vyhlášku, která zakazovala vysedávání na veřejnosti. Co bude dál?Litvínov ruší vyhlášku, která zakazovala vysedávání na veřejnosti. Co bude dál?

LITVÍNOV - Po sporech nakonec město Litvínov ustoupí. Zruší "vysedávací" vyhlášku, která zakazovala vysedávání na místech, která k tomu nejsou určena.

Mostecký park Střed se dočká obnovy. Jak bude vypadat?Mostecký park Střed se dočká obnovy. Jak bude vypadat?

MOST - Peníze na předrealizační přípravu získá město Most od Nadace Proměny. Ta například poskytla peníze pro projekt revitalizace parku v Litoměřicích.


Strana 1 z 39
1 2 3 »»