VIDEO: Liťák, Litoměřický kokrháč, Hazmburk, Třebívlice, Libochovicko. Startují Vinaři II

Hazmburk ve videoklipu Ewy Farne. Foto: archiv YouTube
Hazmburk ve videoklipu Ewy Farne. Foto: archiv YouTube

Litoměřicko, Lovosicko, Libochovicko - Zámecké vinařství Třebívlice, Litoměřický kokrháč, Hazmburk, Libochovicko. A k tomu Ewa Farna a videoklip Víno je grunt, kde je ústředním motivem Hazmburk. Nejlepší reklamu si Litoměřicko, Lovosicko a Libochovicko ani přát nemohlo...

Reklama

Prima natočila na severu Čech druhou epizodu vinařské ságy. A na obrazovku Vinaři II míří už v neděli 30. srpna 2015.

Zatímco u jedničky byla ústředním motivem jihomoravské vinařské oblasti Pálava a Mikulov, nyní je to hrad Hazmburk. Děj seriálu je umístěn na Lovosicko, konkrétně do oblasti Třebívlic.

Štáb natáčel především v Zámeckém vinařství Třebívlice - patří uhlobaronovi Janu Dienstlovi, který usiluje o prolomení těžebních limitů a zbourání Horního Jiřetína na Litvínovsku.

V seriálu budou k vidění vinice z oblasti Lovosicka, dále krajina rozprostírající se od Třebenic k Libochovicím s ústředním motivem Hazmburkem. Děj se bude odehrávat i v Litoměřicích.

Jednou ze zábavných scén bude Liťák a hudební soutěž Litoměřický kokrháč.

Královské město bude ale v seriálu trochu "škádleno" jako "velkoměsto". Prostě Liťák...

"Tam jsou podnikatelé, doktoři, profesionální fotbalisté... Ti ale hrají divizi! To je jedno..."

V seriálu hrají: Pavel Liška, Jitka Čvančarová, Petr Vaněk, Tomáš Matonoha, Hynek Čermák, Jiří Vyorálek, Lukáš Langmajer, Pavel Šimčík, Václav Postránecký, Lucie Benešová, Pavel Nečas, Eliška Křenková, Marek Taclík, Laďka Něrgešová, Leoš Noha, Zuzana Norisová, Anežka Rusevová, Vojtěch Záveský, Ester Kočičková, Johana Freywaldová.

A právě Johana je vítězkou Litoměřického kokrháče. Je hrdou obyvatelkou Litoměřic. Pikantní je, že mladá herečka je ve skutečnosti z Ostravy...

Naopak Ústečáci jsou Marek Taclík a Leoš Noha.

SOUVISEJÍCÍ:  Více o regionu Libochovicko

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře