Velikonoce jsou za námi, chystáme se na Řipskou pou!

Foto: Azylový dům Lovosice
Foto: Azylový dům Lovosice

Lovosice /U NÁS TO ŽIJE/ - V měsíci březnu se ženy z azylového domu Lovosice pod vedením pracovníků věnovaly tvorbě rukodělných výrobků. Ženy se pustily do šití, pletení z papíru, výroby malovaných tašek a dalších drobných předmětů, které budete moci zakoupit na Řipské pouti, a podpořit tak chod azylového domu pro ženy a matky s dětmi bez přístřeší v Lovosicích.

Reklama

V Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi v Lovosicích začala probíhat také realizace projektu nazvaného „Pedagogika zážitků“, který je  financován  Nadací Terezy Maxové dětem, které tímto velice děkujeme.

Azylový dům realizoval již druhou aktivitu v tomto roce a to ,,Loutkové divadlo“,  které se konalo dne 28.3. 2015 v Divadle K.H.Máchy v Litoměřicích. Zúčastněné děti a maminky si představení náramně užili a společně prožili mnoho legrace…

O dalších aktivitách tohoto projektu budeme dále informovat nejen na našich facebookových stránkách.Věříme, že díky finanční podpoře „Nadace Terezy Maxové dětem“ prožijí naše děti z azylového domu mnoho nevšedních zážitků, naučně-poznávacích výletů, exkurzí, zábavných aktivit apod., které by jim jinak matky ze svých zdrojů nemohly dopřát.

V azylovém domě se ženy na závěr měsíce chystali na Velikonoce. Pan farář Roman Depa  ženám a dětem vyprávěl o původu velikonočních svátků, jejich historii a tradicích, jejiž počátky můžeme hledat již ve starém zákoně.

S příchodem Velikonoc si  děti upletly pomlázky a namalovaly  vajíčka a velikonoční svátky pak v azylovém domě Lovosice propukly naplno.

Za azylový dům pro ženy a matky s dětmi v Lovosicích Marta Lacmanová

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře