Rodina Fečových z Lovosic vyhrála televizní soutěž Zpívá celá rodina

Rodina Fečových. Foto: archiv rodiny/Lovosický dnešek
Rodina Fečových. Foto: archiv rodiny/Lovosický dnešek

Lovosice /U NÁS TO ŽIJE/ - Do soutěže Zpívá celá rodina na ČT se přihlásila i trojice rodiny Fečových – babička Lubica Fečová, teta Petra Hájková a vnuk a synovec Josef Fečo z Lovosic. Do Brna je v soutěži vyjel podporovat autobus plný fanoušků s tričky zpívající trojice a mávátky s obličeji protagonistů.

Reklama

Oblíbený  pořad  ze  70.  let  se vrátil na obrazovky. Česká televize v sobotu (25.4.2015) odvysílala další díl soutěže Zpívá celá rodina. Tři stateční členové třech rodinných týmů se utkali v pěveckém ringu o dovolenou snů. Každý tým je vytvořen  z  amatérských  zpěváků  tří různých generací. Pořad moderuje  Václav  Kopta.

Do soutěže se přihlásila i trojice rodiny Fečových – babička Lubica Fečová, teta Petra Hájková a vnuk a synovec Josef Fečo. V porotě  seděly zpěvačky Debbi a Heidi Janků, Ota Balage a šéfem poroty byl Ondřej Hejma.

Za  rodinu Fečových  jako  první  nastoupila teta Petra Hájková s písní Sladké mámení a jako druhá zazpívala  a  tanečkem doprovodila  lidovou  píseň  Išel Macek do Malacek babička Lubica. Známý  a  často  vystupující zpěvák  Pepča  Fečo, který vystupuje v Hudebním divadle Karlín v muzikálu Addamsova rodina, suverénně zazpíval jarmareční píseň Mackie Messer.

Rodina Fečových vyhrála a cenou se stal zájezd  za  150 tisíc  korun  na  řecký  ostrov  Kos.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře