Nadační fond Pro radostný život – MUDr. Hassan Mezian zahájil svou činnost

Plakát výstavy. Foto: archiv pořadatel
Plakát výstavy. Foto: archiv pořadatel

Litoměřice - Vernisáží prodejní výstavy malířky Ludmily Krestešové zahájil svou činnost Nadační fond Pro radostný život – MUDr. Hassan Mezian. Fond založil senátor za Litoměřicko a Slánsko MUDr. Hassan Mezian a jeho dcera manažerka Sandra Mezianová.

Reklama

„Za svou lékařskou praxi jsem setkal  s mnoha pacienty, které potřebují pomoc, a proto jsme se rozhodli pomáhat prostřednictvím Nadačního fondu. Zdraví je to nejcennější, co člověk může mít. Zdraví je koruna na hlavě zdravého člověka, kterou vidí jen nemocný,“ uvedl senátor Hassan Mezian při zahájení výstavy.

Nadační fond Pro radostný život - MUDr. Hassan Mezian se bude věnovat podpoře tělesně hendikepovaných a sociálně znevýhodněných dětí. Bude pomáhat k důstojnějšímu životu tělesně postižených dětí (bezbariérové bydlení, pomůcky umožňující samostatnost) a podporovat rozvojové a vzdělávací programy pro sociálně znevýhodněné děti.

„Žijeme v nádherné zemi, dostali jsme vzdělání, jsme spokojeni a zdrávi a máme zdravé děti, proto je čas vrátit něco lidem, kteří potřebují pomoci,“ doplnila důvody založení fondu Sandra Mezianová, předsedkyně správní rady Fondu.

Prodejní výstava talentované malířky Ludmily Krestešové bude otevřena do 12. května, každý všední den od 15:00 do 22:00 v multifunkčním prostoru Oka-mžik, Osvobození 19, Litoměřice.

Zakladatelé fondu srdečně zvou i na další akci, kterou bude benefiční divadelní představení v divadle K. H. Máchy v Litoměřicích ve středu 16. září. Vystoupí vynikající soubor Rádobydivadlo Klapý.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře