Litoměřičanka Michaela Fialová si proti sobě poštvala ochránce zvířat. Zabíjí lvy v Africe

Michaela Fialová. Foto: Instagram Michaelas Hunting
Michaela Fialová. Foto: Instagram Michaelas Hunting

Litoměřice /LIDÉ Z LITOMĚŘICKA/ - Rodačka z Litoměřic, 27letá Michaela Fialová, je v současnosti v hledáčku světových i českých médií. Zajímavá je především svou netradiční aktivitou - střílí divoká zvířata v Africe, pózuje u nich s hollywoodským úsměvem a fotografie pověsí na Facebook či Instagram.

Reklama

Michaela Fialová vyrůstala od dětství s otcem, který byl myslivec. Revíry v Česku už jí byly malé, a tak se rozhodla cestovat do Afriky, aby si pořádně zastřílela. Své úlovky pak umisťuje na Facebook či Instagram. Na fotografiích pózuje se zastřelenými zvířaty: třeba lvem, antilopou, slonem, zebrou...

Posty na jejím facebookovém profilu jsou vždy laděny v pozitivním "happy" stylu. Nechybí ani odkazy na webové články světových médií, které o její aktivitě napsaly.

A nyní Michaelu Fialovou objevila i česká média, která si všimla, že proti rodačce z Litoměřic se vytvořila početná skupina odpůrců. Dokonce vznikla petice na webu change.org, která požaduje, aby tato mladá žena měla zakázaný vstup do Afriky.

Ona však na zabíjení zvířat nevidí nic divného. "Já jen doufám že vy co se tu vyjadřujete na "úrovni" nejite maso, nenosite pásky, nepoužíváte medikamenty testované na zvířatech atd... To že nekomu zaplatíte aby zabil za vás to je hrdinství!!!!!!" napsala v neděli (1.3.2015) na Facebook, konkrétně na stránku Michaelkas Hunting.

V jiném dřívejším rozhovoru třeba pro MenWorld.cz uvedla: "Pro mě je lov způsob jak trávit volný čas v souladu s přírodou a dodává mi adrenalin, který potřebuji k životu."

OBRAZEM: Fotografie Michaely Fialové na Instagramu

Reklama

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře