Litoměřicko - SERVIS

Vánoční kamión 2016 přijíždí do LitoměřicVánoční kamión 2016 přijíždí do Litoměřic

LITOMĚŘICE - Vánoční Coca-Cola kamión v pondělí 28. listopadu 2016 bude v Litoměřicích.

Lucie Černá z Lovosic se objeví v hlavní roli štedrovečerní pohádky na ČT1Lucie Černá z Lovosic se objeví v hlavní roli štedrovečerní pohádky na ČT1

LOVOSICE - Nedávná absolventka lovosického gymnázia Lucie Černá z Lovosic hraje jednu z hlavních rolí pohádky, kterou ČT1 odvysílá 24. prosince 2016. Hraje roli princezny v pohádce Pravý rytíř.

Kalendář Lovosic na rok 2017 je již k dostání na infocentruKalendář Lovosic na rok 2017 je již k dostání na infocentru

LOVOSICE - Nový kalendář města Lovosice na rok 2017 je již k dispozici v informačním středisku města. Do prodeje jde 100 kusů. Jeden kalendář pořídíte za 120 korun.


Kultura v Libochovicích. Listopadová představení a tanečníKultura v Libochovicích. Listopadová představení a taneční

LIBOCHOVICE - Mnoho kulturních akcí je připraveno i v listopadu 2016 v Libochovicích. Přečtěte si, co navštívit během podzimního měsíce.

Nejlepší vyučující německého jazyka v ČR je z LitoměřicNejlepší vyučující německého jazyka v ČR je z Litoměřic

LITOMĚŘICE - Litoměřická lektorka němčiny Lucie Čechová totiž letos byla v rámci kampaně „Šprechtíme“ vyhlášena jako nejlepší vyučující německého jazyka v ČR, čímž obhájila své předloňské prvenství.

Libochovice partnerství s Lunzenau obohacujeLibochovice partnerství s Lunzenau obohacuje

LIBOCHOVICE - Libochovičtí mají partnerství s německým městem Lunzenau. V dubnu 2014 delegace ze Saska zasadila strom u školy, od té doby proběhlo několik výletů v Německu.


Terezínská kapela Wono Sito Sedne má sbírku na StartovačiTerezínská kapela Wono Sito Sedne má sbírku na Startovači

TEREZÍN - Jsme terezínská kapela, která letos slaví 10 let svého působení a chtěli bychom natočit desku. S tímto záměrem jsme rozjeli kampaň na Startovači, kde žádáme naše příznivce o spolupráci a des…

V Litoměřicích je Dobročinný bazar pro Hospic sv. ŠtěpánaV Litoměřicích je Dobročinný bazar pro Hospic sv. Štěpána

LITOMĚŘICE - V Litoměřicích se koná benefiční bazar. A to v sobotu 22. října 2016 v prostorách Naděje u červeného kostela od 10 do 16 hodin. Výtěžek bude využit na péči o pacienty Hospice sv. Štěpána.

Strana 3 z 3
«« 1 2 3