Litoměřicko - SERVIS

Litoměřice - ochutnávka lokálních medů, mandaly z přírodnin, středohorské džemy a marmeládyLitoměřice - ochutnávka lokálních medů, mandaly z přírodnin, středohorské džemy a marmelády

LITOMĚŘICE - 5. Litoměřické medobraní se koná 6.10.2017 od 14 do 17 hodin v sálku Okamžik čajovny Hóra u Jiráskových sadů v Litoměřicích.

Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónuKrytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu

LOVOSICE - S velikonočními prázdninami se připravte na změnu provozu krytého plaveckého bazénu, zimní stadion se po prázdninách naproti tomu již zcela uzavře.

Mezi Lovosicemi a Litoměřicemi nebudou jezdit vlakyMezi Lovosicemi a Litoměřicemi nebudou jezdit vlaky

LITOMĚŘICKO - Opět nepojedou vlaky na trati mezi Lovosicemi a Litoměřicemi. A to 8. a 9. března 2018.


V Litoměřicích proběhlo další medobraníV Litoměřicích proběhlo další medobraní

LITOMĚŘICE - V multifunkčním prostoru Oka-mžik u čajovny Hóra proběhl v sobotu (1.10.2017) již čtvrtý ročník medobraní na severu Čech.

Na zámku v Libochovicích proběhne Hradozámecká nocNa zámku v Libochovicích proběhne Hradozámecká noc

LIBOCHOVICE - Je tu důvod, proč zavítat do Libochovic. Místní zámek chystá i letos na konci prázdnin Hradozámeckou noc 2017.

Kompletní program: Svatovavřinecká pouť 2017 v LibochovicíchKompletní program: Svatovavřinecká pouť 2017 v Libochovicích

LIBOCHOVICE - Letošní Svatovavřinecká pouť proběhne v Libochovicích o víkendu 11. - 13. srpna 2017. Přinášíme kompletní program.


Kulturní tipy na červenec a srpen 2017 v LibochovicíchKulturní tipy na červenec a srpen 2017 v Libochovicích

LIBOCHOVICE - I o prázdninách jsou kulturní akce v Libochovicích. Na co v červenci a srpnu 2017 zajít?

Libochovice mají fotosoutěž Léto u násLibochovice mají fotosoutěž Léto u nás

LIBOCHOVICE - Rádi fotografujete? Zúčastněte se celoroční fotografické soutěže Libochovice a okolí, kterou pořádá město Libochovice. Ti nejlepší získají hodnotnou cenu.

FOTO: I letos na Svatovavřineckou pouť v LibochovicíchFOTO: I letos na Svatovavřineckou pouť v Libochovicích

LIBOCHOVICE - Město Libochovice pořádá tradiční libochovickou Svatovavřineckou pouť. Ta proběhne ve dnech 12. a 13. srpna 2017 v Městském parku a na náměstí.


Další představení letního kina v roudnické nemocnici: Všechno nebo nicDalší představení letního kina v roudnické nemocnici: Všechno nebo nic

ROUDNICE NAD LABEM - Letní kino pod širým nebem v areálu Podřipské nemocnice chystá další představení. Tentokrát je na sobotu 15. července 2017 připraven film Všechno nebo nic.

Kulturní přehled v Libochovicích v měsíci červnu 2017Kulturní přehled v Libochovicích v měsíci červnu 2017

LIBOCHOVICE - Kulturní přehled na měsíc červen 2017 v Libochovicích. Na jaké akce zajít?

Do Roudnice nad Labem se vrací letní kinoDo Roudnice nad Labem se vrací letní kino

ROUDNICE NAD LABEM - Do Roudnice nad Labem se vrací letní kino. Novinka má zpříjemnit letní měsíce ve městě pod Řípem. První promítání je naplánováno na sobotu 3. června 2017 od 21 hodin.


Strana 1 z 3
1 2 3 »»