Lovosičtí Lovci prohráli s Frýdkem-Místkem, nezískali body pro play-off

Házenkáři Lovosic, ilustrační snímek. Foto: Miroslav Vintrich
Házenkáři Lovosic, ilustrační snímek. Foto: Miroslav Vintrich

LOVOSICE - Další utkání dvou rozdílných poločasu předvedli lovosičtí Lovci. Zatímco první půle byla v jejich režii, ve druhém poločase zcela ztratili kontrolu hry a hostující tým bojovností a touhou získal potřebné body pro play-off. 21. kolo: HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 28:32 (16:12).

Reklama

Ještě ve 23.minutě vedli Lovci 14:7 a slušně zaplněná hala věřila ve vítězství. Již závěr první půle ale předznamenal krach domácích ve druhém poločase.

Závěrečných sedm minut vyhrál Frýdek-Místek poměrem 5:2 a celkově pak ztrácel po třiceti minutách už jen 4 branky. Deset minut pak hostujícímu týmu trvalo, aby srovnal stav zápasu a utkání začínalo odznovu. Naposledy drželi Lovci nerozhodný stav ve 48.minutě (23:23), pak již bojovnost a nadšení hostů vedlo k zaslouženému vítězství 32:28 a potvrzení postupu Frýdku-Místku do play-off.

Václav Toman, trenér HK FCC Město Lovosice: „Dnes se opakovala stejná bolest jako v našem posledním zápase proti Plzni. Dominovali jsme v prvním poločase a ve druhém se naše hra rozpadla na hru individualit. Přestali jsme úplně hrát a ztratili kontrolu nad zápasem. Napravit to budeme chtít ve středu v Novém Veselí a zvednout si tak náladu do play-off.“

Aleš Chrastina, trenér Pepino SKP Frýdek-Místek: „Získali jsme dva nesmírně cenné body. Zasloužili jsme si je díky naší nadměrné bojovnosti, která nám naopak chyběla v některých venkovních zápasech v předchozích kolech. S bojovností přišel i zlepšený výkon a to celého týmu. Všichni věděli o co hrajeme a jsem rád, že se nám to povedlo už dnes.“

Nejlepší střelci Lovců: Chroustovský 6/2, Bouček 5, Jelínek 3, Miko 3.

Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Bosák 6, Petrovský 6, Strack 5.

Rozhodčí: Macho, Hájek.

Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1, vyloučení: 2 -2 (ČK Klaban), diváků: 619.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře