Lovci porazili Karvinou v dalším čtvrtfinálovém zápase i podruhé

Hráči Lovosic. Foto: Miroslav Vintrich
Hráči Lovosic. Foto: Miroslav Vintrich

LOVOSICE - Lovci ve druhém utkání nenechali nic náhodě a po vlažnějším začátku ve druhém poločase zápas zcela ovládli. Karviná i do druhého duelu vstoupila bojovně a v úvodu byla přinejmenším vyrovnaným soupeřem domácím Lovcům. 2. utkání čtvrtfinále extraligy: HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 32:20 (15:12).

Reklama

v 18. minutě otočila stav zápasu pěti góly v řadě z nepříznivého 2:5 na 7:5 ve svůj prospěch. Do konce poločasu pak ale Lovci zapnuli na větší obrátky a především díky vynikajícímu Adamíkovi ve své brance povolili soupeři již jen pět gólů. Sami se pak radovali hned z deseti branek a v poločase tak vedli 15:12.

Druhá půle již byla zcela v režii Lovců, kteří před domácím publikem sázeli soupeři jeden gól za druhým. A když byl za faul na Motla vyloučen dobře chytající brankář hostí Mokroš, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Po výhře 32:20 tak pojedou Lovci do Karviné s vedením 2:0 na zápasy.

Václav Toman, trenér HK FCC Město Lovosice: „Dnes hráči podali perfektní výkon. Po trošku utrápeném prvním poločase jsme dokázali nátlakovou hrou odskočit na větší brankový rozdíl a užili jsme si před skvělými diváky konečně klidnou výhru. Jsem rád, že jsme mohli do hry zapojit všechny hráče a branku vstřelila i naše nová akvizice Petr Freiberg. Rádi bychom sérii ukončili v co nejkratším možném čase, i když to v Karviné nebude vůbec jednoduché.“

Alexandr Radčenko, trenér HCB Karviná: „Zasloužená výhra domácích. Klíčovými faktory byla naše střeleckán nemohoucnost ruku v ruce s výtečnou formou Artura Adamíka.“

Nejlepší střelci Lovců: Malý 9/2, Motl 6, Sýkora 5.

Nejlepší střelci Karviné: Radčenko 5, Mlotek 5, Monczka 3/1, Frančík 3.

Rozhodčí: Bečička, Bubeníček.

Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1 , vyloučení: 3 (ČK Miko) – 2 (ČK Mokroš), diváků: 756.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře