Výstavba kruháče u lovosického Lidlu se protáhne

Křižovatka u Lidlu v Lovosicích na archivním snímku. Foto: MěÚ Lovosice
Křižovatka u Lidlu v Lovosicích na archivním snímku. Foto: MěÚ Lovosice

Lovosice - K dalším komplikacím při výstavbě okružní křižovatky na I/30 v Lovosicích dochází u supermarketu Lidl. Jabloňová alej kvůli tomu bude i nadále uzavřena.

Reklama

Prodloužení termínu uzavírky ul. Jabloňová alej do 8. listoapdu 2013, namísto plánovaného data 24. října 2013 oznámilo město Lovosice.

"Důvodem je změna technologie pokládky povrchů. Protože pod živici přijde betonové lože, musí beton nejprve uzrát a pak lze pokládat další vrstvy. Původně měla být živice pokládána rovnou na betonové lože, ale tato technologie byla stavbyvedoucím změněna," informovalo město.

"Bez uzrání betonového lože by totiž mohlo po čase dojít ke zvlnění vozovky. Datum 8. listopadu 2013 by již mělo být konečné a je trochu nadsazen, to kdyby se vyskytl další problém. Objízdná trasa bude vyznačena. Ze stejného důvodu nebudou v provozu autobusové zastávky v ulici Jabloňová alej," uvedlo město na svém webu.

Jako náhradní bude pro všechny dopravce sloužit autobusová zastávka u hřbitova. Místní komunikace k Lidlu bude stále průjezdná.

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře