Výhružky jednoho z místostarostů fyzickou likvidací již zazněly, říká Petr Urbánek z ANO

Petr Urbánek je předsedou ANO Litoměřice. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Petr Urbánek je předsedou ANO Litoměřice. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice - Navenek se vše zdá OK a v pohodě, po sundání růžových brýlí je ale město Litoměřice plné kauz, podrobeného místního tisku a dokonce i mafiánských praktik. Vyplývá to ze slov předsedy ANO Litoměřice Petra Urbánka.

Reklama

"Jako v každém městě zde najdeme řadu věcí, které jsou pro občany přínosné, ale existují i takové, které se nepovedly. Radniční zpravodaj a ekonomicky ovlivňovaný místní tisk nám však bohužel namísto vyváženého zpravodajství prezentují pouze pozitiva a úspěchy, přičemž existující problémy zcela pomíjí," říká pro MojeLitoměřicko.cz Petr Urbánek z ANO.

"Vedení města tím nasazuje občanům růžové brýle a vytváří u nich dojem, že je v našem městě všechno v nejlepším pořádku, což neodpovídá realitě. Proto jsme zahájili naši kampaň zveřejňováním různých kauz," dodává.

Podle Petra Urbánka je naprosto pochopitelné, že se rozkrývání různých kauz nelíbí. "Zejména panu starostovi (Ladislav Chlupáč - pozn. red.) a dalším členům současného vedení města (tvořeno ODS, ČSSD a nezařazeným Václavem Červínem - pozn. red.) značně nelíbí, protože na toto dosud nebyli zvyklí. Díky tvrdé ekonomické kontrole místního tisku a velice dobré společenské a mediální komunikaci dosud úspěšně vytvářeli dojem, že Litoměřice jsou v rámci ČR výjimečnou oázou, v níž se místní ODS chovala jinak než na celostátní úrovni," konstatuje Petr Urbánek z ANO Litoměřice.

"Že toto není pravdou a že i v Litoměřicích máme kmotry a jimi ovládané loutky je však více než zjevné. Aby minimalizovali své ztráty v příštích komunálních volbách, nezbývá jim pravděpodobně nic jiného, než se pokusit své politické soupeře zastrašit a diskreditovat. Konkrétní výhružky jednoho z místostarostů fyzickou likvidací bohužel již zazněly. Věřím však, že šlo o naprosto ojedinělý, neuvážený čin a že se podobné excesy již v budoucnu nebudou nikdy opakovat," dodává Petr Urbánek.

PŘIPRAVUJEME: Velký rozhovor s Petrem Urbánkem, novým předsedou ANO Litoměřice. Čtěte již brzy!

Reklama

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře