Vladimír Šuma skončí na lavičce Lovců. Trénování nestíhá s politikou

Trenér házenkářů Lovosic Vladimír Šuma. Foto: archiv HK FCC Město Lovosice
Trenér házenkářů Lovosic Vladimír Šuma. Foto: archiv HK FCC Město Lovosice

Lovosice - Do konce sezóny 2015/2016 bude na lavičce lovosických házenkářů trenérské duo Vladimír Šuma – Milan Berka. Po skončení sezóny pak nastanou změny.

Reklama

Ještě zhruba dva měsíce budou mít fanoušci možnost se na lavičce házenkářů Lovosic potkat s trenérskou dvojicí Šuma – Berka. Po skončení svého úspěšného angažmá už nebude u týmu působit trenér Vladimír Šuma.

K ukončení spolupráce došlo po vzájemné dohodě s ředitelem klubu Vojtěchem Srbou. „Na Láďu se kupily pracovní povinnosti a delší dobu jsem měl pocit, že mu chybí energie k práci v klubu. Po vzájemném rozhovoru jsme usoudili, že toto bude pro něj to nejlepší řešení. Láďa má za sebou dvě úspěšné sezóny, na hodnocení té letošní je ještě brzy, my samozřejmě začneme novou situaci v klubu v nejbližší době řešit,“ uvedl Srba.

Vladimír Šuma ke konci svého angažmá řekl následující: „Důvodem k ukončení trenérské činnosti u „A“ týmu je moje pracovní vytížení. Není možné sloučit i nadále trenérský post s funkcí místostarosty města. Hráči potřebují impuls ke své práci, který jim teď bohužel nejsem schopný dát.“

Lovce nyní čeká čtvrtfinálová série proti úřadujícímu šampiónu z Plzně. Ta začíná 16. dubna na palubovce soupeře.

Vladimír Šuma je místostarostou Lovosic.

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře