Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2015 s novinkami

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Vážení čtenáři, za celou redakci serveru SeveročeskýDeník.cz vám přeji veselé Vánoce a úspěšný rok 2015. Zároveň touto cestou bych vás rád seznámil s novinkami, které chystáme.

Reklama

MojeLitoměřicko.cz patří do rodiny SeveročeskýDeník.cz, který je součástí mediální skupiny MediaShow Group. Ta je vydavatelem několika obsahových webů. Díky tomu, že v lednu 2015 spustíme další zpravodajské regionální a lokální servery, významně se rozšíří pokrytí našich webů orientovaných na informace z měst a obcí, ve kterých žijete.

Kromě severních a západních Čech začneme připravovat zpravodajství i z Moravy a Slezska. Současně spustíme nový celoplošný zpravodajský web s výraznou orientací na regionální zpravodajství.

Připravujeme rozšíření obsahu o nová témata, interně pracujeme na zkvalitňování tvorby zpravodajství a budování regionálních redakcí. Díky tomu bude docházet k propojování obsahu a jeho sdílení napříč různými částmi Česka.

To bude mít velké plus pro čtenáře, neboť vedle lokálního a regionálního obsahu budou k dispozici i vlastní články napříč republikou. Řídíme se známou strategií: Mysli globálně, jednej lokálně.

Dojde i k rozšíření tematického obsahu. Ke zpravodajským webům spustíme první prémiový lifestylový magazín. Chceme udělat radost především ženám, neboť jsme podle interního průzkumu zjistili, že dvě třetiny z celkového počtu čtenářů webu SeveročeskýDeník.cz tvoří čtenářky.

Připravujeme i inovace u stávajících informačních webů. Budeme rozvíjet jejich vlastní značky, zároveň obsahově budou doplňovat ostatní servery mediální skupiny.

Rok 2015 je pro MediaShow Group obdobím expanze a inovací. Budeme tvrdě pracovat na tom, abychom v Česku vybudovali respektovanou mediální skupinu vydávající weby s kvalitním obsahem. Odměnou pro nás bude vaše čtenářská přízeň.

Radek Pešout, šéfredaktor SeveročeskýDeník.cz

ČTĚTE: Co je MojeLitoměřicko.cz?

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře