V Lovosicích přes prázdniny bude několik oprav a rekonstrukcí

Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com
Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com

LOVOSICE - Revitalizaci ulice Prokopa Holého, rekonstrukce sportovního hřiště ve vnitrobloku mezi gymnáziem a základní školou Antonína Baráka. Opravu dozná i podlaha v basketbalové hale či lávka v ulici Přívozní a fasáda 1. Základní školy. To jsou projekty lovosické radnice na léto 2016.

Reklama

Ulice Prokopa Holého dostane nový povrch, kanalizaci na dešťovou vodu, veřejné osvětlení, obrubníky a část chodníku. Práce by měly být hotové zhruba do poloviny září 2016.

Nové venkovní hřiště vznikne ve vnitrobloku mezi gymnáziem a základní školou Antonína Baráka.

Opraví se hřiště na míčové hry, které získá speciální sportovní povrch s lepšími dopadovými vlastnostmi. Hřiště bude mít malou horolezeckou stěnu a doplněno bude také o hrací prvky pro menší děti. Práce by měly být hotové do sedmi měsíců od zahájení prací.

Termín dokončení prací na fasádě 1. ZŠ je první polovina září 2016 s tím, že strana budovy, která je do ulice 28. října, musí být hotová do konce prázdnin.

Práce se dále provádějí v hale v ulici Přívozní, kde se opravuje sportovní podlaha.

Město opravuje most v ulici Přívozní. S opravou bude spojeno dopravní omezení.

Nedojde nicméně k úplnému uzavření mostu. Práce budou prováděny vždy jen na polovině vozovky, aby zůstal průjezdný jeden jízdní pruh.  S dopravním omezením budou muset řidiči i pěší počítat v době od 13. června do 15. listopadu 2016.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře