V Lovosicích postaví obří halu. Co v ní ale bude, nikdo neví

Logistické centrum, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Logistické centrum, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

LOVOSICE - Doba, kdy se postavila velká hala pro konkrétního nájemce či přímo výrobce je, zdá se, pryč. Nyní developerské firmy staví spekulativně, jedna z nich v Lovosicích.

Reklama

Zastavěné pole obří halou. Ocel, beton. Co v ní ale bude, vlastně nikdo pořádně neví.

Nová hala developerské skupiny P3 podle webu E15.cz nemá předem zajištěného nájemce. Přesto se má v roce 2019 postavit, a to přímo naproti Preolu z koncernu Agrofert.

Malé Lovosice se zhruba 8,5 tisíci obyvateli budou ještě více "přidušeny" průmyslovou zástavbou, která je jako "magnet" pro kamiony.

Nová hala má doplnit stávající objekt, který využívá jako sklad logistická firma FM Logistic pro zboží určené hobbymarketům.

"Nezáleží na tom, jestli chce klient v průmyslovém parku pouze skladovat a distribuovat zboží, nebo i něco vyrábět. Všichni chtějí hlavně dostatek schopných zaměstnanců a co možná nejlepší napojení na dopravní infrastrukturu,“ řekl pro E15.cz Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.

Pozemek patřil děčínské firmě Armex Group, která ho prodala developerské skupině P3, která se specializuje na výstavbu průmyslových a logistických parků především u dálnic.

SOUVISEJÍCÍ: V Lovosicích budou Francouzi. Z obří haly chtějí obsluhovat německé e-shopy

Reklama

Hodnocení

1.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře