V Lovosicích budou Francouzi. Z obří haly chtějí obsluhovat německé e-shopy

Logistické centrum, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Logistické centrum, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

LOVOSICE - Průmyslový developer P3 oznámil, že má pro budovaný logistický park naproti Lovochemii v Lovosicích prvního nájemce. Ten bude obsluhovat německý trh e-commerce.

Reklama

Bude jím francouzská společnost FM Logistic, pro kterou již letos otevřel halu v P3 Prague D11 a dvě další v Polsku.

Developer v Lovosicích firmě připraví na míru prostor o výměře zhruba 30 000 m² v největší hale plánovaného areálu. Celková plocha pronajímaná společností FM Logistic ve skladech P3 napříč Evropou tak dosáhne téměř 110 000 m2.

Francouzská logistická společnost FM Logistic do budoucna zamýšlí využít celou plochu plánovaného Big Boxu, a provozovat zde multizákaznickou platformu zaměřenou na e-commerce aktivity pro německý trh.

Big box by měl nabídnout celkem až 90 000 m², bude dominantou celého parku.

Obě společnosti navazují na dlouhodobou spolupráci. P3 již pronajímá FM Logistic haly nejen v České republice, ale také v Rumunsku a Polsku.

„Park P3 Lovosice bude již šestou lokací, kde se FM Logistic spolehne na naše služby,“ řekl Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.

Hala pro FM Logistic v P3 Lovosice se začne stavět na přelomu roku a dokončení se předpokládá v květnu nebo červnu 2018.

FM Logistic se zabývá logistikou pro obchodní řetězce, výrobce potravin, parfémů, kosmetiky či léčiv a zdravotnických produktů. Působí ve 12 zemích světa a na třech různých kontinentech zaměstnává přes 23 tisíc lidí.

Mezi klienty společnosti patří například Unilever, Billa, L´Oréal nebo Nestlé. Poslední jmenované firmě společnost poskytuje logistické služby i v již zmiňovaném parku P3 Prague D11.

SOUVISEJÍCÍ: ArmexOil pozemky prodal. Haly v Lovosicích postaví P3, ten slibuje tisíc míst

Reklama

Hodnocení

1.71 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře