Uzavírka u Severky. V centru Litoměřic kolabuje doprava

Okružní křižovatka u Severky. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Okružní křižovatka u Severky. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice - První den (pondělí 24.11.2014) uzavírky Vojtěšského náměstí ze směru od kruhové křižovatky směr Komenského ulice v Litoměřicích naznačil trend následujících týdnů. Tvořit se budou dlouhé kolony.

Reklama

Na konci listopadu v zimním období začala výstavba nové okružní křižovatky u Severky v Litoměřicích. Kvůli stavebním pracem je uzavřen průjezd Vojtěšským náměstím ze směru "kruháče" Masarykova - Komenského - Na Valech.

Směr Lovosice či Velké Žernoseky a průjezd na nový most gen. Chábery je možný po objížďce. Výrazně se komplikuje a časově prodlužuje cesta z Litoměřic do Lovosic.

Kolony aut se tvoří zejména v ulici Na Valech a také v ulici Masarykova ve směru na Pokratice, a to za situace "stažených" závor, když projíždí vlak na trati Litoměřice-horní nádraží - Lovosice. Kolony aut se tvoří i v ulici Teplická, kde rovněž probíhají výkopové práce na vozovce.

V rámci chystaných dopravních opatření bude dočasně zobousměrněna část ulice Družstevní, v tomto úseku nebude možnost parkování. "V určité části rekonstrukce křižovatky pak bude úplně uzavřena ulice České armády a v další fázi stavby dojde k úplné uzavírce Liškovy ulice, a to vždy v místě výjezdu do křižovatky na Vojtěšské náměstí," řekl Jan Jakub z litoměřického městského úřadu.

ČTĚTE:  Litoměřice čeká dopravní kolaps. Odstartuje výstavba okružní křižovatky u Severky

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře