Unikátní projekt Investigate.cz. Startují Cizinci v Česku

Homepage Investigate.cz
Homepage Investigate.cz

Politicko-ekonomický serózní server Investigate.cz zahájil unikátní projekt Cizinci v Česku. V rámci vlastních rozhovorů web představuje cizince, kteří se rozhodli na nějaký čas či natrvalo pobývat v České republice.

Reklama

"V rámci tvorby formátu nového webu, který má ambice se stát seriózním investigativně-reportážním serverem z oblasti politiky a ekonomiky jsme vymysleli a vdechli život nové rubrice Cizinci v Česku," říká šéfredaktor Investigate.cz Radek Pešout. Web patří do mediální skupiny MediaShow Group, která je vydavatelem webu SeveročeskýDeník.cz.

"Pokračujeme v budování mediálního domu s několika premiovými značkami, které mají ve svém segmentu za úkol být silnými médii. Články typu rubriky Cizinci v Česku jsou přesně tím typem jedinečného vlastního obsahu, který server Investigate.cz odlišuje od ostatních," vysvětluje Radek Pešout.

Web Investigate.cz se výrazně liší od tzv. mainstreamových serverů. "Cílem je vybudovat vysoce seriózní a respektovaný web, který nebude publikovat balast a agenturní zprávy. Během října 2014 dojde k vyformátování obsahu a během podzimu rovněž Investigate.cz projde i výraznou grafickou proměnou," nastiňuje plány šéfredaktor Radek Pešout.

Vyzkoušejte unikátní články:

Steve a Paul z Koreje chodí v Česku do restaurací na guláš a svíčkovou

Zimu snáším hůře, nejsem zvyklý na studený vzduch, říká Španěl Jose Antonio Romera

Iránec s britským pasem žijící v Ostravě. To je pedagog Keywan Agahi

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře