Strážník Rotbauer bude kontrolovat Lovosice. Deusová rezignovala

Tomáš Rotbauer. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Tomáš Rotbauer. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Lovosice - Třebenický strážník a lovosický opoziční zastupitel Tomáš Rotbauer je nově předsedou kontrolního výboru, který patří ke klíčovým orgánům města. Ředitelka ZŠ Antonína Baráka Daniela Deusová rezignovala.

Reklama

Změna na lovosické radnici. Na posledním zastupitelstvu se funkce předsedkyně i členky kontrolního výboru vzdala zastupitelka za ČSSD Daniela Deusová. Důvody veřejně nesdělila.

Nově byl do funkce zvolen zastupitel Tomáš Rotbauer, který se začal profilovat jako "kontrolor" účtů městského úřadu. "Panu Rotbauerovi jsem volal, nabídl jsem mu tuto funkci a on ji přijal," uvedl na zastupitelstvu starosta Milan Dian (ANO).

Rotbauer se na zastupitelstvu ke svým pohnutkám, proč funkci člena a předsedy přijal, nevyjádřil. Post bude vykonávat jako neuvolněný.

Tím se liší od zastupitele Litoměřic Jaroslava Růžičky (KSČM), který byl pro stejnou funkci uvolněn (je zaměstnán na plný úvazek). Tím si vysloužil kritiku litoměřickýh opozičních zastupitelů z ANO Litoměřice.

ČTĚTE:  Rotbauer napráskal lovosickou radnici, že zveřejnila údaje poplatníků za odpad. Město má pokutu

Reklama

Hodnocení

3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře