Rekonstrukce ulic v centru Litoměřic je v další fázi

Na Valech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Na Valech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LITOMĚŘICE - Nové dopravní uzavírky jsou nachystány na řidiče v květnu 2017 v centru Litoměřic. Přinášíme základní přehled.

Reklama

Další uzavírka ulice Na Valech je připravena v období od 9. května do 6. června 2017. Ulice bude zcela uzavřena, výjimku bude mít pouze zásobování (pošta, tiskárna, věznice), vozidla stavby a autobusy.

Od 9. do 31. května 2017 bude zcela uzavřena ulice K Radobýlu, kde se chystá pokládka dešťové kanalizace a úrovňového prahu k účelu zklidnění dopravy.

Ve dnech 9. až 19. května 2017 proběhne úplná uzavírka ulice Dobrovského, následně pak i uzavírka sousedící ulice Šafaříkova v termínu od 22. května do 2. června 2012. Realizaci oprav a rekonstrukci povrchů zde zajišťují Technické služby města Litoměřice

K rozšíření uzavírky dojde v ulici Palachova, a to ve dnech od 9. května do 4. června 2017 v úseku od ulice Palackého k ulici Křižíkova, následně ve dnech 5. června do 20. července v úseku od ulice Křižíkova k ulici Resslova, kde proběhne rekonstrukce kanalizace, vyplývá to z informací zveřejněných na webu města.

Naopak v ulici na Valech již proběhlo frézování i následná pokládka nového asfaltového povrchu. Ulice je zcela průjezdná.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře