Rekonstrukce roudnické porodnice a gynekologie proběhne v roce 2016

Roudnická nemocnice. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Roudnická nemocnice. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Roudnice n/L. - Od začátku roku 2015 se připravuje přestavba porodnice, gynekologie a dětského oddělení v roudnické nemocnici. Tato akce je plánována z důvodu zvýšení komfortu pacientů a také vzhledem k nárůstu péče v Podřipské nemocnici s poliklinikou, který není možný bez maximalizace kapacit oddělení.

Reklama

Porodnice i gynekologie byla modernizována poměrně nedávno, přesto se vedení nemocnice rozhodlo přistoupit k další modernizaci, tak aby pacienti mohli naplno využívat rodinného prostředí s dostatkem soukromí a komfortu.

"Naše oddělení nabízí příjemné prostředí, kvalitní péči s respektováním přání rodiček a pacientek. Zaměřuje se na kompletní operační péči a moderní i alternativní metody vedení porodu," řekl výkonný ředitel Podřipské nemocnice s poliklinikou Tomáš Krajník.

Vzhledem k náročnosti tohoto projektu a spoustě schvalovacích procesů a přípravných prací se přestavba plánuje na začátek roku 2016.

"Budeme rádi, pokud se přestavba podaří zrealizovat v dřívějším termínu, ale je pro nás důležité připravit vše tak, aby provoz porodnice a gynekologie nebyl nijak omezen," uvedl Tomáš Krajník.

V době rekonstrukce bude oddělení fungovat v prostorách gynekologie s dvěma porodními sály. "Budeme pacientkám v době přestavby přednostně dávat nadstandardní pokoje zdarma, tak abychom zajistili nejvyšší možný komfort. Touto cestou bychom vám také rádi představili plány budoucího oddělení, tak aby bylo jasné, na jaké změny se můžete těšit," dodal ředitel roudnické nemocnice.

Roudnická porodnice - plány
Roudnická porodnice - plány
Roudnická porodnice - plány
Roudnická porodnice - plány

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře