Rekonstrukce autobusového nádraží v Lovosicích startuje

Podobné autobusové nádraží má být v Lovosicích. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Podobné autobusové nádraží má být v Lovosicích. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LOVOSICE - Autobusové nádraží v Lovosicích bude od 19. června do konce roku 2017 uzavřeno. Důvodem je jeho rekonstrukce.

Reklama

"Počínaje dnem 19. června dojde k uzavírce autobusového nádraží v Lovosicích na dobu nejdéle do konce roku 2017. Autobusové zastávky budou přesunuty do ulice Žižkova co nejblíže nádraží ČD," sdělila mluvčí Lovosic Ivana Kocánková.

Vzhledem k tomu, že se celé autobusové nádraží stane staveništěm, bude odkloněn i pěší provoz. Cestující se na nádraží ČD dostanou okolo budovy tepelného hospodářství, podél domu čp. 914 (vysoký panelák).

"Uzavírka autobusového nádraží celkově omezí parkovací možnosti v okolí nádraží. Jako částečnou kompenzaci tomuto omezení jsme po dobu uzavírky nádraží zrušili zpoplatněné parkování vedle společnosti Mondelēz.  Řidiči zde budou moci parkovat bezplatně,“ dodává k dopravním omezením Milan Dian, starosta města.

Spoje linek ze směru Litoměřice budou vedeny z ulice Terezínská do ulice Žižkova na provizorní zastávky autobusů, pokračovat budou do ulice Husova a na Terezínskou ulici. Tam se již napojí na stávající trasu. Spoje linek ze směru od ÚNZ budou vedeny po stávající trase ulic 8. května a Žižkova, odtud ulicí Terezínská a dále po stávající trase.

Reklama

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře