Přes 100 nových pracovních míst. V Lovosicích od jara 2015

Zaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv Fiege
Zaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv Fiege

Lovosice /VÍME PRVNÍ/ - Výrazně snížit nezaměstnanost na Litoměřicku může nová firma, která si vybrala jednu z hal v lovosické průmysové zóně. Zaměstnání mohou získat i osoby se zdravotním postižením.

Reklama

Přes 100 nových pracovních míst nabízí nový zaměstnavatel, který od 1. dubna 2015 zahájí činnost v průmyslovém a logistickém areálu v Průmyslové ulici v Lovosicích. Do města přichází logistická společnost Fiege s.r.o.

Připraveno je několik pracovních míst pro lidi se základním, vyučené a středoškolským vzděláním. Zejména na pozicích administrátor/ka, skladový operátor/ka či vedoucí směny.

Činnost je zaměřená zejména na kontrolu kvality, správnosti a následné balení zboží (textil, obuv), spojená s vyskladněním a naskladněním. Firma bude mít dvousměnný provoz

Požadavky: pečlivost, manuální zručnost, pozornost k detailům, schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnosti, čistý trestní rejstřík. Pracovní poloha: ve stoje.

Firma nabízí: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolenou navíc, firemní společenské akce, zdravotní program. Mzda začíná od 14 tisíc korun.

Firma spolupracuje s lovosickým úřadem práce, který pořádá náborové akce. Kontaktovat lze: Simona Lešáková, personalistka, email: simona.lesakova@fiege.com.

AKTUALIZOVÁNO: První náborové kolo se koná ve čtvrtek 19. února 2015 od 8.30 hodin na Úřadu práce v Litoměřicích, odpoledne na Úřadu práce v Lovosicích.

ČTĚTE:  EXKLUZIVNĚ. Japonská firma Fukoku míří do regionu. Víme, kde bude

Reklama

Hodnocení

3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře