Před bazénem v Lovosicích vznikne nové parkoviště

Budoucí parkoviště. Foto: archiv Město Lovosice
Budoucí parkoviště. Foto: archiv Město Lovosice

LOVOSICE - V Zámecké ulici v sousedství ulice Myslivecká naproti plaveckému bazénu vznikne nová parkovací plocha. Stavební práce mají začít na jaře 2019.

Reklama

Podle informací lovosické radnice parkoviště bude mít celkovou kapacitu 29 míst s šikmým stáním, z toho 2 místa jsou navrženy pro osoby s omezenou schopností pohybu.

"Vzhledem k lokalitě, tedy prostoru před plaveckým bazénem a v blízkosti sportovní haly Chemik, budou uprostřed parkoviště v podélném směru vyznačena dvě podélná stání pro autobus. Provoz na parkovišti bude jednosměrný a zaparkovat osobní auta půjde tedy pouze jízdou vpřed," uvedla radnice.

Parkoviště bude po obvodu lemováno silničním betonovým obrubníkem, na který navazuje na jihozápadní straně zatravněná 2 m široká krajnice. Na opačné straně mezi stávajícím silničním obrubníkem podél ulice Zámecká a nově navrženým parkovištěm bude vybudován dlážděný chodník o šířce 2 m.

Práce budou započaty ihned, jak to dovolí klimatické podmínky. Ukončení prací se předpokládá do 4 měsíců po předání staveniště.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře