Potvrzeno. Maskovaní muži měli zaútočit na lovosického zastupitele Miroslava Závadu

Miroslav Závada. Foto: archiv ODS Lovosice
Miroslav Závada. Foto: archiv ODS Lovosice

Lovosice - Lovosický opoziční zastupitel Miroslav Závada (ODS) byl fyzicky napaden. Informaci o incidentu pro MojeLitoměřicko.cz potvrdila litoměřická policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Reklama

"Mohu potvrdit, že jsme na lovosickém obvodním oddělení Policie ČR přijali zprávu o incidentu, kdy mělo dojít k napadení muže. Nyní probíhá šetření," uvedla na dotaz MojeLitoměřicko.cz policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Podle lídra ODS v Lovosicích Jana Jakuba se incident stal v pátek 26. září 2014 v ranních hodinách. "Stalo  se to kolem 7.30 hodiny, když chtěl Miroslav Závada (místopředseda MS ODS Lovosice - pozn.red.) v garáži u domu, ve kterém bydlí nastoupit do vozidla a vyjet směr zaměstnání, vtrhli do prostor garáže dva maskovaní muži, kteří na něho tvrdě a nevybíravě zaútočili," popsal útok Jan Jakub.

"Nejprve slzným plynem a poté četnými ranami do oblastí hlavy a horní části těla. V průběhu "návštěvy" se nic neztratilo, nebylo nic odneseno... Ihned po krátkém incidentu oba muži spěšně utekli. Celá událost je zaznamenána soukromým kamerovým systémem umístěným v garáži napadeného a snad i částečně systémem kamer městské policie," konstatoval Jan Jakub. "Celý případ byl pochopitelně předán Policii ČR, která bude záležitost šetřit."

ČTĚTE: Předvolební kampaň. V Lovosicích padají trestní oznámení

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře