Pomáháme uprchlíkům. V Litoměřicích je humanitární sbírka

Uprchlíci. Foto: archiv Policie ČR
Uprchlíci. Foto: archiv Policie ČR

Litoměřice - Humanitární sbírka pro uprchlíky v Litoměřicích. Nadační fond Pro radostný život - MUDr. Hassan Mezian ve spolupráci s MojeLitoměřicko.cz pořádá akci pro všechny, kteří chtějí pomoci uprchlíkům v nouzi. Organizujeme sbírku materiální pomoci.

Reklama

Sbírka proběhne 17., 18. a 19. září 2015 v Lékařském domě v Litoměřicích - Pokraticích, U Školy 2, vchod B. Organizátor: NF Pro radostný život - MUDr. Hassan Mezian, Mediální partner: MojeLitoměřicko.cz.

Hodiny pro dárce: čtvrtek 17.9. 14.00 - 19.00, pátek 18.9. 14.00 - 19.00, sobota 19.9. 8.00 - 12.00

Co je potřeba

Spacáky, deky, karimatky, hygienické potřeby - mýdla, zubní pasty a kartáčky, dámskou hygienu, dětské pleny, vlhčené ubrousky, krémy na ruce nebo toaletní papíry, jednorázové plastové nádobí všeho druhu, trvanlivé jídlo, sladkosti pro děti, hračky. Zimní bundy, zimní boty do vel. 43, dětské zimní bundy, oteplováky, overaly a boty.

Velice pomůže, když věci přinesete již roztříděné (pánské, dámské, dětské, potraviny, hygiena, hračky…). Prosíme vše jen čisté, v dobrém stavu, boty svázané k sobě.

Chcete se zapojit více? Hledáme lidi, co nám pomůžou na místě věci přebírat a třídit, dále také někoho s dodávkou, kdo by mohl pomoc převézt do centrálního sběrného místa. Pište prosím do zpráv nebo volejte na tel. 732 346 263.

Chcete pomoci finančně? Zde je přehled sbírek, které se na pomoc uprchlíkům konají: Přehled sbírek.

Finanční sbírky

Pokud nemáte časové kapacity přispět dobrovolnou prací, ani ve vašem blízkém okolí neprobíhá žádná materiální sbírka, je finanční příspěvek tím nejlepším co můžete. Více na www.pomocuprchlikum.cz

Reklama

Hodnocení

1.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře