Omezení vlakové dopravy v Lovosicích. Výluka až na 3 týdny

Vlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Vlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LOVOSICE - Kvůli plánované výluce z důvodu rekonstrukce zabezpečovacího zařízení ve stanici Lovosice, při které bude zavedena náhradní autobusová doprava, na trati 090 v úseku Lovosice až Ústí n.L. a zastávky Malé Žernoseky a Lovosice město budou obsluhovány pouze náhradní dopravou. Výluka je rozdělena do několika etap a pro každou platí výlukový jízdní řád.

Reklama

Výluka na trati 090 Praha - Ústí n.L. - Děčín v železniční stanici Lovosice.

Z důvodu rekonstrukce staničního zabezpečovacího zařízení omezí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) provoz ve stanici Lovosice  a v úseku Lovosice - Ústí nad Labem v období od 31. července do 18. srpna 2017.

Omezení provozu se bude týkat pouze některých vlaků v denní době, které budou ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, která bude organizována podle výlukových jízdních řádů, které zasílám v příloze.

Ve dnech 31.7. až 3.8.2017 a ve dnech 15. - 18.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 4. a 5.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 6. až 12.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 13.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 24 vlaků osobní dopravy. Rychlíky pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 14.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna do 16:10 hodin pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Obsluha zastávek Lovosice město a Malé Žernoseky:

Od  6. srpna od 0:00 hodin až do 14. srpna 2017 do 16:10 hodin nebudou moci zastavovat žádné vlaky na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky, kde nebude možný nástup a výstup cestujících. Pro obsluhu zastávek Malé Žernoseky a Lovosiec město od 6. do 14.8.2017 bude zřízena mikrobusová linka náhradní autobusové dopravy Malé Žernoseky - Lovosice a zpět, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu, který zasílám v příloze. Cestující ze zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město použijí pro cestu ve směru do Ústí n.L. a opačně mikrobus náhradní dopravy přes stanici Lovosice, kde bude zajištěn přestup mezi mikrobusem a vlaky (i autobusy NAD) nezastavujícími na těchto zastávkách.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře