Omezení vlakové dopravy v Lovosicích. Výluka až na 3 týdny

Vlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.czVlak, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LOVOSICE - Kvůli plánované výluce z důvodu rekonstrukce zabezpečovacího zařízení ve stanici Lovosice, při které bude zavedena náhradní autobusová doprava, na trati 090 v úseku Lovosice až Ústí n.L. a zastávky Malé Žernoseky a Lovosice město budou obsluhovány pouze náhradní dopravou. Výluka je rozdělena do několika etap a pro každou platí výlukový jízdní řád.

Reklama

Výluka na trati 090 Praha - Ústí n.L. - Děčín v železniční stanici Lovosice.

Z důvodu rekonstrukce staničního zabezpečovacího zařízení omezí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) provoz ve stanici Lovosice  a v úseku Lovosice - Ústí nad Labem v období od 31. července do 18. srpna 2017.

Omezení provozu se bude týkat pouze některých vlaků v denní době, které budou ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, která bude organizována podle výlukových jízdních řádů, které zasílám v příloze.

Ve dnech 31.7. až 3.8.2017 a ve dnech 15. - 18.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 4. a 5.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění.

Ve dnech 6. až 12.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 20 vlaků osobní dopravy. Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 13.8.2017 budou vlaky ve směru od Roudnice n.L. ukončeny ve stanici Lovosice, v opačném směru budou vycházet z Lovosic. V úseku Lovosice - Ústí nad Labem bude zavedena náhradní autobusová doprava, autobusem náhradní dopravy bude nahrazeno v denní době v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně 24 vlaků osobní dopravy. Rychlíky pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Dne 14.8.2017 budou autobusem náhradní dopravy nahrazeny v úseku Ústí n.L. - Lovosice a opačně pouze 4 vlaky v odpoledních hodinách (1657, 1656, 1164 a 1171). Ve stanici Ústí n.L. hl.n. nebude po dobu výluky v pracovní dny zajištěn přípoj mezi autobusem náhradní dopravy za vlak 1171 a kmenovým vlakem 1171. Cestující jedoucí z Lovosic na rychlík 1171 do Liberce musí z Lovosic do Ústí n.L. použít dřívější spoj.  Ostatní vlaky osobní dopravy pojedou bez omezení, může však dojít vlivem výluky k jejich zpoždění. Autobusy NAD Lovosice - Ústí n.L. a opačně nebudou zastavovat na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky. Obsluha zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město bude zajištěna do 16:10 hodin pouze mikrobusovou linkou náhradní autobusové dopravy.

Obsluha zastávek Lovosice město a Malé Žernoseky:

Od  6. srpna od 0:00 hodin až do 14. srpna 2017 do 16:10 hodin nebudou moci zastavovat žádné vlaky na zastávkách Lovosice město a Malé Žernoseky, kde nebude možný nástup a výstup cestujících. Pro obsluhu zastávek Malé Žernoseky a Lovosiec město od 6. do 14.8.2017 bude zřízena mikrobusová linka náhradní autobusové dopravy Malé Žernoseky - Lovosice a zpět, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu, který zasílám v příloze. Cestující ze zastávek Malé Žernoseky a Lovosice město použijí pro cestu ve směru do Ústí n.L. a opačně mikrobus náhradní dopravy přes stanici Lovosice, kde bude zajištěn přestup mezi mikrobusem a vlaky (i autobusy NAD) nezastavujícími na těchto zastávkách.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Účet nehod posledních dní: Uzavřená D8 a fabie v Jirkově na boku Účet nehod posledních dní: Uzavřená D8 a fabie v Jirkově na boku
Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech
OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2 OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2

Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli
OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce
Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník


Komentáře