Noviny MojeLitoměřicko.cz zamíří ke čtenářům. Co nabídnou?

Homepage MojeLitoměřicko.cz
Homepage MojeLitoměřicko.cz

Litoměřicko - Blíží se vydání nových tištěných novin MojeLitoměřicko.cz. Jakmile vyjedou z novinové rotačky, budou v následujících třech týdnech distribuovány po celém regionu.

Reklama

Tabloidní formát, celobarevný tisk, 16 stran. Tak budou vypadat nové noviny MojeLitoměřicko.cz.

"Vymysleli jsme koncept, který si otestujeme přímo v terénu. Víme, že tyto noviny čtenáři ihned neodhodí, ale se zájmem si přečtou články od titulní strany až na konec. Obsah je vytvořen pro širokou cílovou skupinu, typický masový formát, neboli mainstream," naznačuje Radek Pešout, jednatel mediální skupiny MediaShow Group, která je vydavatelem tištěné verze MojeLitoměřicko.cz.

"Vytvořili jsme dvě mutace pro region Litoměřicka a Podřipska. Dohromady plnohodnotných 24 stran obsahu. Charakteristickým znakem je barva, fotografie, atraktivní titulky," prozrazuje Radek Pešout.

"Obsahově noviny nejsou bulvár, ale ani nudné šedivé regionální noviny. Články jsou vlastní investigativní témata podložená fakty. Při zpracování bylo čerpáno z mnoha dokumentů a materiálů, se kterými pracovalo analytické oddělení mediální skupiny," říká šéfredaktor MojeLitoměřicko.cz.

"Máme dokonalý přehled o regionu. Při plánování obsahu jsme měli několik variant témat. Nakonec jsme se rozhodli pro ty, které jsme zpracovali do tištěné podoby," dodává Radek Pešout.

ČTĚTE: Litoměřicko a Lovosicko čekají nové noviny - MojeLitoměřicko.cz

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře