Noviny MojeLitoměřicko.cz. Multifunkční hala na výstavišti stále nestojí

Plechové haly B a C na výstavišti Zahrada Čech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Plechové haly B a C na výstavišti Zahrada Čech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice - Ani po téměř dvou letech po výměně provozovatele litoměřického výstaviště Zahrada Čech nestojí v areálu multifunkční hala místo plechovýchpavilonů B a C. A do konce roku 2014 ani stát nebude.

Reklama

V únoru 2012 zastupitelé na mimořádném zasedání rozhodli o tom, že partnerem města pro provozování výstaviště bude společnost Expo CZ. Jak ale bylo poměrně rychle zjištěno, šlo jen o narychlo založenou společnost litoměřických podnikatelů.

Místostarosta Václav Červín měl celé výběrové řízení na starost a stal se jedním z jednatelů nově vzniklé firmy Zahrada Čech. Firma ve svém projektu deklarovala, že postaví novou multifunkční halu.

Více čtěte v tištěných novinách MojeLitoměřicko.cz.

ČTĚTE: EXKLUZIVNĚ. Projekt multifunkční haly na Zahradě Čech má nově stát 56,6 milionu

 

Ani po téměř dvou letechpo výměně provozovatele litoměřickéhovýstaviště Zahrada Čech nestojív areálu multifunkční hala místo plechovýchpavilonů B a C. A do konceroku 2014 ani stát nebude.V únoru 2012 zastupitelé na mimořádnémzasedání rozhodli o tom,že partnerem města pro provozovánívýstaviště bude společnost Expo CZ.Jak ale bylo poměrně rychle zjištěno,šlo jen o narychlo založenou společnostlitoměřických podnikatelů. MístostarostaVáclav Červín měl celévýběrové řízení na starost a stal sejedním z jednatelů nově vzniklé firmyZahrada Čech.
Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře