NA VAŠÍ STRANĚ: Chodníky a silnice v dezolátním stavu v Litoměřicích. Opraví se někdy?

Výmol v ulici. Foto: archiv MojeLitomměřicko.cz
Výmol v ulici. Foto: archiv MojeLitomměřicko.cz

Litoměřice - Výmoly, díry, chybějící obrubníky, propadlé silnice a chodníky. Tak vypadá město Litoměřice. Proč s tím radnice nic nedělá? MojeLitoměřicko.cz se rozhodlo spustit kampaň, která má zmapovat tristní stav městských komunikací. Vznikne seznam s fotografiemi litoměřických ulic.

Reklama

Mnohé chodníky a silnice v Litoměřicích pamatují dobu, kdy za posledních dvacet let snad neprošly ani opravou. Naopak lze ve městě najít komunikace, které byly vybudovány nově či rekonstruovány, avšak již jsou propadlé. Pravděpodobně kvůli špatně odvedené práci...

Proč město neinvestuje do obnovy komunikací? Proč jsou v centru města a na sídlištích stále původní chodníky a silnice z doby jejich první realizace?

Zapojte se s námi do mapování aktuálního stavu chodníků a silnic v Litoměřicích. Vyfoťte, napište místo a pošlete na adresu email

Fotografie budeme publikovat. A věřit, že se litoměřická radnice "chytne za nos" a připraví rozpočet města pro rok 2016 tak, že začnou masivní investice do chodníků a silnic.

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře