MojeLitoměřicko.cz spouští vlastní facebookový profil. Bude jiný, než ostatní

Facebookový profil MojeLitoměřicko.cz
Facebookový profil MojeLitoměřicko.cz

Litoměřicko - Další krok k emancipaci regionálního webu MojeLitoměřicko.cz z rodiny serveru SeveročeskýDeník.cz je tady. Odstartoval facebookový profil, který se bude lišit od ostatních médií.

Reklama

Obyvatelé Litoměřicka a Lovosicka se mohou stát fanoušky nově vzniklého facebookového profilu MojeLitoměřicko.cz. Lišit se od ostatních bude významně. Nabídne totiž příspěvky i ostatních médií.

"Nechceme náš FB profil věnovat jen postováním článků z našich webů. Facebook MojeLitoměřicko.cz vnímáme jako komplexní prostor, který věnujeme i konkurenci. A samozřejmě spolkům, pořadatelům kulturních akcí, politikům, radnicím..." říká šéfredaktor MojeLitoměřicko.cz Radek Pešout.

"Kritériem bude nějaká souvislost k regionu Litoměřicka a Lovosicka. Přispívat ale mohou i ti, co chtějí inzerovat. Něco hledají, něco prodávají či poptávají," upřesňuje Radek Pešout. "FB stránka může sloužit i jako tipy na články. Prostě rychlá komunikace s redakcí."

Stát se fanouškem lze zde.

I nadále funguje FB profil SeveročeskýDeník.cz s aktualitami z Ústeckého a Libereckého kraje. Přihlásit se lze i na profil MojePodřipsko.cz.

ČTĚTE:  Litoměřicko a Lovosicko čekají nové noviny - MojeLitoměřicko.cz

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře