MojeLibochovice.cz doplní MojeLitoměřicko.cz a MojePodřipsko.cz ve zpravodajství

Homepage MojeLibochovice.cz
Homepage MojeLibochovice.cz

SeveročeskýDeník.cz rozšiřuje svoji působnost spuštěním dalšího lokálního webu, který mapuje detailněji dění na Litoměřicku. V srpnu 2014 odstartoval web MojeLibochovicko.cz.

Reklama

SeveročeskýDeník.cz mapuje regionální dění z Ústeckého a Libereckého kraje. „Naším základem jsou kauzy a investigativní témata. Přinášíme i zpravodajství, kulturu, sport či servisní informace,“ uvádí Radek Pešout, šéfredaktor webu.

Kromě komplexního mapování dění na severu Čech jsou součástí serveru i lokální weby přinášející aktuality, kauzy, publicistiku i servisní informace z konkrétního města a oblasti. To je případ Litoměřicka (MojeLitoměřicko.cz), Roudnicka (MojePodřipsko.cz), Mostecka a Litvínovska (MojeMostecko.cz) a Ústecka (MojeÚstecko.cz).

Nově i webu pro Libochovice MojeLibochovice.cz na adrese www.mojelibochovice.cz, který se specializuje na aktuality z města Libochovice. Přináší aktuality či kulturní informace.

"Vzhledem k tomu, že každé město a každý lokální region žije jiným životem, v rámci komplexnosti regionálního zpravodajství jsme se rozhodli spustit extra web pro Libochovice. Díky tomu můžeme nabídnout místní zpravodajství," říká Radek Pešout.

MojeLibochovice.cz je součástí webu SeveročeskýDeník.cz. Ten patří do portfolia mediální skupiny MediaShow Group s.r.o., která je vydavatelem dalších serverů. Například regionálního zpravodajského webu ZápadočeskýDeník.cz, krimi webu Události112.cz, webu z oblasti infozábavy MediaShow.cz, bulvárního webu ShowMIX.cz nebo politicko-ekonomického serveru Investigate.cz.

ČTĚTE: Co je SeveročeskýDeník.cz?

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře