Litoměřický Stadion porazil Ústí. Vítězslav Bílek se příliš neprosadil

Z utkání Ústí - Litoměřice. Foto: Karel Dvořáček/Sporty Ústí
Z utkání Ústí - Litoměřice. Foto: Karel Dvořáček/Sporty Ústí

Ústí n/L., Litoměřice - Zápas mezi Ústím a Litoměřicemi byl také soubojem dvou ligových zabijáků. Litoměřický Vítězslav Bílek a ústecký Jaroslav Roubík měli před severočeským derby na kontě devatenáct branek, a tak bylo otázkou, který z nich se bude prosazovat i ve středu večer.

Reklama

Litoměřický Bílek sestřelil v předchozím zápase pěti zásahy Benátky nad Jizerou, a tak bychom se nemohli divit, kdyby gólově řádil i v Ústí nad Labem. To se ale nestalo. Bílek stihl jen asistenci u úvodní trefy Kališníků, zatímco Roubík si jednu branku na své gólové konto připsal.

Po utkání byl ale přesto spokojenější litoměřický kanonýr, protože jeho tým po výhře 3:2 ústeckou arénu bodově vyloupil.

„Pro nás to dobrý zápas nebyl. Nezačali jsme hrát dobře a Litoměřice hrály naprosto v pohodě. Povedl se jim začátek, přehrávali nás. Možná jsme měli dát gól ve druhé třetině, měli jsme nějaké přesilovky. Zápas by se třeba zdramatizoval dřív a dalo by se s tím ještě něco udělat. Takhle už to pak nešlo, Litoměřice vedly už 3:0 a náš tlak v závěru přišel už pozdě,“ litoval ústecký střelec Jaroslav Roubík.

Více na MojeÚstecko.cz.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře