Litoměřický obchvat bude na papíře. Kraj vybral projektanty

Nová silnice, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Nová silnice, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Litoměřice - Je to další krok k realizaci tzv. Litoměřického obchvatu, přivaděče od nového mostu gen. Chábery k "pokratickým závorám". Ústecký kraj vybral projketovou firmu.

Reklama

"Rada kraje rozhodla o přidělení této zakázky uchazeči SUDOP PRAHA, jako uchazeči s nejvhodnější nabídkou ve výši 10 756 740 korun včetně DPH. Služby se týkají zpracování projektové dokumentace a investiční činnosti na dokončení stavby Přivaděč k průmyslové zóně Prosmyky," informovala mluvčí Ústeckého kraje Lucie Dosedělová.

1. etapa: „Větev Michalovická“ trasa bude napojena na dopravní infrastrukturu města v místě okružní křižovatky v Žernosecké ul., dále na ul. Michalovickou a na konci úpravy v ulici Kamýcké. Součástí je výstavba nového mostu u hřbitova přes silnici v III/24716. Délka trasy je cca 1,4 km. V této etapě je třeba navázat projekční práce a inženýrskou činnost pro zajištění pravomocného stavebního povolení na vydaná územní rozhodnutí.

2. etapa: „Kamýcká  - Masarykova“ trasa bude vedena v prostoru stávajících zahrad jižně od železniční trati, končí úpravou Štursovy ulice a světelnou křižovatkou Masarykova - Teplická - Pokratická - Plešivecká. Délka trasy je cca 0,4 km. Zde je požadováno podat nabídku na projekční práce pro zpracování PD od stupně DÚR a inženýrskou činnost od vydání pravomocného územního  rozhodnutí.

ČTĚTE:  Stopka pro obchvaty Litoměřic a Podbořan: nejsou peníze, ani pozemky

Ústecký kraj připravuje projekt k dostavbě obchvatu Litoměřic

Reklama

Hodnocení

3.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře