Litoměřické ulice jsou děravé. Budou se opravovat výtluky?

Výmol v ulici. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Výmol v ulici. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice - Litoměřické ulice jsou děravé a plné výtluků. Komplexní rekonstrukce a opravy povrchů nejsou na pořadu dne. Přesto by dílčí opravy měly být zahájeny. Město plánuje nakoupit techniku a opravovat výtluky vlastními silami.

Reklama

"Těší nás, že na základě doporučení dopravní komise se vedení města konečně začalo zabývat potřebou opravit výtluky na místních komunikacích v Litoměřicích," konstatoval opoziční zastupitel Petr Urbánek (ANO).

Zároveň ale kritizuje "nekoncepčnost" rozhodování. "Měla probíhat podrobná analýza, zda výtluky opravovat vlastními silami či dodavatelsky. Nikdo není schopen ověřit, zda investice 11,2 milionu korun do nákupu techniky bude účelně vynaložena," uvedl Petr Urbánek.

Vedení města se rozhodlo pro možnost opravovat výtluky vlastními silami. O výtluky se budou starat Technické služby a jejich pracovníci.

To Petr Urbánek zpochybňuje. "Nevím, zda mají dostatek kvalifikovaných pracovníků, zda umí techniku správně používat a tím pádem, zda opravené silnice budou dostatečně kvalitní."

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře