Litoměřické koupaliště zahajuje letní sezónu. Připraven je opravený tobogan

Litoměřice jsou v reklamě na mobilního operátora. Reprofoto: YouTube/T-Mobile
Litoměřice jsou v reklamě na mobilního operátora. Reprofoto: YouTube/T-Mobile

Litoměřice - Venkovní koupaliště na Písečném ostrově v Litoměřicích zahajuje sezónu. Od čtvrtka 28. května 2015 je denně otevřeno, především za teplého počasí.

Reklama

Vstupné zůstává stejné jako v loňském roce. Dospělí zaplatí 60 korun, děti, senioři a držitelé ZTP polovinu. Po 16. hodině je vstupné o polovinu nižší.

Návštěvníci se mohou kromě jiného těšit i na 114 metrů dlouhý, kompletně opravený tobogán, jehož rekonstrukce si vyžádala půl milionu korun, nebo na trampolíny, které provozovatel koupaliště hodlá poskytovat bezplatně.

Již 6. června 2015 se na koupališti uskuteční Dětský den, a to v době od 10 do 14 hodin. Vstup bude zdarma nejen pro děti, ale i rodiče.

Děti se mohou těšit na mnoho zábavy, jízdy na plachetnici, ukázky sportů, zábavné i sportovní soutěže, ale i koupání nebo jízda na tobogánu v případě pěkného počasí.

Na dvou a půl hektarech travnaté plochy je k dispozici několik bazénů, tobogán, sportoviště, restaurace, občerstvení a dostatek stinných míst pro aktivní i pasivní odpočinek. Brouzdaliště a dětský bazén tvoří samostatnou část oddělenou od hlučnějších míst areálu. U bazénu je k dispozici dětský koutek.

Pro aktivnější návštěvníky je k dispozici velký bazén, skokanský bazén s pětimetrovou věží a bazén s tobogánem a skluzavkou. V areálu jsou pro návštěvníky připravena sportoviště: plážový volejbal, tenis, nohejbal, šestkový volejbal, košíková, malá kopaná, minigolf, stolní tenis, velké šachy a pétanque.

ČTĚTE:  VIDEO. Litoměřické koupaliště je v reklamě s Ivanem Trojanem

Vybíráme plavky na léto aneb jak na kalhotky a podprsenku

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře