Litoměřice porazily Ústí již potřetí a stále bojují o play-off

Hokejový stadion v Litoměřicích. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice
Hokejový stadion v Litoměřicích. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice

LITOMĚŘICE - Hokejisté Stadionu Litoměřice vyhráli tradiční severočeské hokejové derby proti Ústí nad Labem. Ústecký Slovan navíc Litoměřice dokázaly porazit už potřetí v letošní sezóně. Tentokrát uspěly 4:3 po prodloužení.

Reklama

Litoměřice i Ústí se pohybují ve středu tabulky naší druhé nejvyšší hokejové soutěže. Vzájemný souboj obou soupeřů byl také bojem o postup do play-off. Litoměřice nakonec uspěly v prodloužení a slaví cenný triumf nad regionálním rivalem. Derby rozhodl v 62. minutě domácí Barák.

"Jsme rádi za vítězství, ale rozhodně jsme měli na tříbodový zisk, takže jsme v prodloužení jeden bod ztratili. Škoda, že jsme nevyužili přesilovky, kterých jsme měli dostatek," hodnotil souboj s Ústím litoměřický obránce Jiří Jebavý.

"Z Ústí přijelo hodně fanoušků a oboustraně diváci vytvořili výbornou kulisu. Bylo to pěkné derby. Jen škoda, že jsme třikrát nevyužili dvojnásobnou přesilovku," pokračoval Jebavý.

V podobném duchu hodnotil duel litoměřický trenér Daniel Tvrzník. "Ústí jsme letos porazili již potřetí, toho si ceníme. Jen škoda, že jsme nerozhodli už v řádné hrací době," pokrčil rameny.

Ústecký kouč Miroslav Mach byl se získaným bodem spokojen. "Bojovali jsme, alespoň bod jsme si zasloužili. Ubránili jsme třikrát oslabení 3 na 5, podali jsme bojovný výkon," dodal lodivod Slovanu.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře