Litoměřice opět končily v předkole play-off. Zklamání, má jasno manažer Tvrzník

Ilustrační foto. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice
Ilustrační foto. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice

Litoměřice - Hokejisté Litoměřic se opět s hokejovou WSM ligou loučili po předkole play-off. V něm nestačili na Havířov, kterému podlehli 0:3 na zápasy a v druhé nejvyšší soutěži pro letošek skončili desátí.

Reklama

Vloni s Benátkami, letos s Havířovem. Hokejisté Stadionu Litoměřice opět nestačili na svého soupeře v předkole play-off. Kališníci chtěli více, v závěru sezóny ale na větší úspěch neměli.

"Ve třech zápasech proti Havířovu jsme vstřelili jen dvě branky. To je samozřejmě málo a to rozhodlo. Havířov měl fyzicky větší hráče, měli větší sílu a my jsme se jim nedokázali vyrovnat," litoval sportovní manažer Stadionu Daniel Tvrzník.

Kališníci v průběhu ročníku podávali solidní výkony, v závěru sezóny jim ale došel dech. "Před Vánoci jsme vyhráli na Kladně a byli šestí. Pak se ale zranilo několik hráčů partnerskému Hradci, několik nám a mančaft byl rázem jiný. A už jsme se nevrátili do předchozí formy," hodnotil Tvrzník.

Litoměřice v posledních letech spolupracovaly s pražskou Spartou či letos Hradcem Králové. Je to však správná cesta?

"Zatím máme rozpočet, který by bez podpory partnerského celku na první ligu nestačil. Ale vyhodnotíme si situaci a uvidíme, jak to bude dál. Budeme chtít, aby zůstal v našem týmu Aleš Pavlas a začneme tvořit kádr na novou sezónu," předesílá litoměřický manažer.

Reklama

Hodnocení

4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře