Litoměřičanům vadí kamiony. Problémy města ověří anketa

Občané Litoměřic diskutovali o problémech města. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Občané Litoměřic diskutovali o problémech města. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice - V rámci diskuse Zdravého města bylo definováno TOP 16 problémů města Litoměřice. Lidem nejvíce vadí kamiony, radnice nyní zahájila ověřovací anketu.

Reklama

V Domě kultury v Litoměřicích se konalo veřejné fórum, ze kterého vzešlo 16 nejpalčivějších problémů Litoměřic.

Tyto problémy budou ověřeny anketou, která proběhne od 21. dubna do 31. května 2015 na webových stránkách Zdravého města Litoměřice (elektronický formulář) nebo v Infocentru Litoměřice na Mírovém náměstí (listinná podoba).

Litoměřičany nejvíce trápí nákladní auta projíždějící centrem. Označili je za TOP problém města. Po otevření Tyršova mostu žádají řešení.

Za druhý nejvážnější problém lidé označili dle jejich názoru neutěšený stav tržnice. Dále si přejí vybudovat workoutové hřiště, tedy venkovní posilovnu, obnovovat stávající a stavět nová dětská hřiště v odpovídající kvalitě, vybudovat sportovní ovál u Havlíčkovy základní školy, převést Domov U Trati na město, instalovat cvičící stroje pro starší generaci v centru nebo zajistit kvalitní péči psychoterapie a psychiatrie.

Do první desítky se vešla i renovace skateparku. Shodný počet hlasů pak dostaly založení výchovně vzdělávací farmy v areálu Zahrady Čech, obnova zrušeného parkoviště u nákupního centra Severka a častější odvoz tříděného odpadu, zejména plastů.

ČTĚTE: OBRAZEM. Litoměřičané debatovali o problémech města

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře