Letos kandidovat znovu do Senátu v úmyslu nemám, říká Hassan Mezian

Hassan Mezian. Foto: archiv H.Meziana
Hassan Mezian. Foto: archiv H.Meziana

LITOMĚŘICKO - Senátor Hassan Mezian pravděpodobně mandát na podzim 2018 obhajovat nebude. Před šesti lety kandidoval za ČSSD. Za stejnou stranu se naopak chce dostat do zastupitelstva Litoměřic.

Reklama

"Chtěl bych se věnovat rodině a lékařské praxi," nastínil pro MojeLitoměřicko.cz Hassan Mezian plány pro další roky. "Funkci senátora nepovažuji za celoživotní."

Podle Hassana Meziana Senát není o komunální politice, nýbrž o schvalování zákonů. "Chtěl bych se zapojit  do veřejného dění  ve městě a spolupodílet se na vytvoření jistoty u spoluobčanů Litoměřic. Lidé chtějí dostupné a kvalitní zdravotnictví, sociální služby, mateřské a základní školy, sportovní vyžití."

SOUVISEJÍCÍ: Karel Krejza zakrývá skutečné problémy Litoměřic, tvrdí Hassan Mezian

"Proto podpořím moderní Litoměřice. Město, které má vizi pro budoucnost. Město, které je zároveň centrem našeho regionu. Znamená to kvalitní dopravní infrastrukturu, přátelské podnikatelské prostředí, vyhledávané turistické místo. A také smart city. Chytrá města mají budoucnost. Díky své celoživotní praxi lékaře, ale také politika nejen z radnice, kraje, ale i Senátu chci podpořit moderní Litoměřice," konstatoval Hassan Mezian.

DALŠÍ AKTUALITY Z REGIONU: Jaká může být nová koncepce zdravotnictví v Litoměřicích a Roudnici nad Labem?

Silniční spojka Tovární v Lovosicích na Sulejovice bude opravena

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře