Komplikované řízení výstaviště Zahrada Čech. Ve hře je stále Krejza s Červínem

Plechové haly B a C na výstavišti Zahrada Čech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Plechové haly B a C na výstavišti Zahrada Čech. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice /EXKLUZIVNĚ/ - Změna na postu jednatele společnosti Zahrada Čech s.r.o. neznamená, že by o vliv přišli místostarostové Karel Krejza a Václav Červín. Toho ve funkci nahradil Lukas Wünsch.

Reklama

Radní za hnutí Severočeši-Litoměřice se sice stal jednatelem, poté co ve funkci skončil Václav Červín, ale přímý vliv na rozvoj a investice v areálu výstaviště nemá.

Kompetence k výstavbě multifunkční haly má za město Karel Krejza. Ten je i zástupce města pro výkon práv společníka ve společnosti Zahrada Čech. Dále odbor územního rozvoje, potažmo Václav Červín, který má územní rozvoj v kompetenci.

"Můj úkol je přinášet nápady a vize za město. Pokud budu říkat vize, tak budou z pohledu města Litoměřice a označme ji slovem sociální, nikoliv podnikatelská. Domluvil jsem se s druhým jednatelem, panem Skřivánkem, že budu nabízet projekty, které spíše „požírají“ peníze a jsou hlavně pro lidi. A on zase bude podnikatel, který chce, aby každá akce vydělávala," řekl v rozhovoru v rámci projektu Vize pro Ústecký kraj - Vize pro Litoměřicko.

"Pokud budete chtít informace o multifunkční hale či o dalších investicích v areálu, odkazuji na pana Krejzu či pana Červína," reagoval Lukas Wünsch.

PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR S LUKASEM WÜNSCHEM: Výstaviště není jen Litoměřic, ale celého regionu i kraje

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře