Kolony po otevření Tyršova mostu neskončí. V Litoměřicích začnou opravy objízdných tras
Litoměřice - Tyršův most v Litoměřicích po roční uzavírce má být pro motoristy otevřen ze soboty na neděli 1. května 2016. Jenže kolony aut asi neskončí, neboť ihned mají začít opravy na vozovkách objízdných tras.
Otevření je naplánované na noc ze soboty na neděli. Na mostě byly v úterý (26.4.2016) závěrečné kontroly stavebního odboru či zástupců Ředitelství silnic a dálnic.
Pokud rozhodnou, že bude most možné otevřít, první motoristé na opravený Tyršův most vjedou v noci z 30. dubna na 1. května 2016.
Ovšem dokončovací práce budou trvat ještě zhruba do poloviny května.
Motoristé i obyvatelé Litoměřic se ale klidu nedočkají.
Po otevření mostu mají začít opravy na vozovkách objízdných tras. Centrum Litoměřic tak bude i nadále zahlceno kolony aut čekajících při frézování vozovek a následném pokládání živičných povrchů.
ČTĚTE: OBRAZEM: Dokončovací práce na Tyršově mostě v Litoměřicích