Karel Krejza zakrývá skutečné problémy Litoměřic, tvrdí Hassan Mezian

Hassan Mezian. Foto: archiv H.MezianaHassan Mezian. Foto: archiv H.Meziana

LITOMĚŘICE - Protiislámskou rétorikou místostarosta Litoměřic a kandidát ODS na poslance Karel Krejza jen zakrývá skutečné problémy města. Je o tom přesvědčen senátor Hassan Mezian.

Reklama

Minulý týden prostory Hradu k vystoupení protiislámské aktivistky Kláry Samkové poskytla litoměřická radnice. Ústy Karla Krejzy to pro Litoměřický deník zdůvodnila tím, že poté, co přednášku odřekla městská knihovna, chtěl místostarosta "držet dohodu", což považuje "za slušnost".

Samotný Karel Krejza se v letošních parlamentních volbách, ve kterých kandiduje, profiluje jako protiislámský aktivista. Například zakázal burkiny v litoměřickém bazénu.

"V Litoměřicích neznám jediného praktikujícího muslima. Kampaň proti islámu je pseudoproblém. Zakrývá problémy, které v této zemi skutečně máme. Muslimské země jsou hlavními spojenci v boji proti teroristům a radikálům. Kdo dovolil paní Samkové zneužívat prostory města, tak chce zakrývat skutečné problémy tohoto města," reagoval pro MojeLitoměřicko.cz Hassan Mezian, senátor a do roku 2014 i zastupitel Litoměřic.

Podle Meziana se v současnosti v Litoměřicích hraje o tak zásadní události, které chce vedení města dostat na okraj zájmu veřejnosti.

"Veřejně se neřeší budoucnost litoměřické nemocnice, areálu výstaviště Zahrady Čech, veřejnost neví o skutečných nákladech na projekt typu geotermálního vrtu. Občany rovněž trápí zničené silnice a chodníky," vyjmenoval Hassan Mezian nejpalčivější problémy Litoměřic.

Litoměřický senátor rovněž zkritizoval i samotnou Kláru Samkovou.

"Nemám slov. Kritizovat lze něco, co má hlavu a patu, ale s populisty a extremisty typu paní Samkové se nedá diskutovat. Neargumentují rozumem, pouze vyvolávají strach a nenávist, útočí na nejnižší pudy člověka. Proti komu chce paní Samková bojovat?" položil řečnickou otázku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.33 hvězdiček / Hodnoceno: 9x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Krušných horách se objevuje rys V Krušných horách se objevuje rys
Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice
Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy

Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit
Němec Tesoura, který pobodal přítelkyni v Litvínově, dostal pět let Němec Tesoura, který pobodal přítelkyni v Litvínově, dostal pět let
Českolipsko trápil sníh a řidiči měli problémy i ve zbytku severních Čech Českolipsko trápil sníh a řidiči měli problémy i ve zbytku severních Čech


Komentáře