Hokejisté Litoměřic dostali deset gólů. Budou se bát o první ligu?

Archivní snímek. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice
Archivní snímek. Foto: archiv HC Stadion Litoměřice

Jihlava/Litoměřice - Hokejisté Stadionu Litoměřice prohráli v 14. kole WSM ligy na ledě Dukly Jihlava 1:10. Jedná se o jejich největší debakl v této soutěži a podtrhuje herní nepohodu litoměřického celku v letošní sezóně.

Reklama

Litoměřice prohrály v Jihlavě 1:10. Hattrick zaznamenal jihlavský Filip Seman, za Stadion snižoval jen v 54. minutě Nedvídek.

"Není z naší strany co hodnotit. V první třetině jsme dostali ze sedmi střel čtyři góly a defakto celý zápas, když domácí přijeli k puku, tak dali branku. Když se v neděli večer sejdou staří páni, tak brání s větší intenzitou než my proti Jihlavě. Takže  z naší strany není co hodnotit," zůstal stručný asistent trenéra Litoměřic Daniel Tvrzník.

Tvrzník, který významnou část své hráčské kariéry strávil v nedalekém Ústí nad Labem, se jako kouč už několik let prosazuje v Litoměřicích. S týmem zaznamenal postup z druhé ligy do první, v ní si litoměřičtí hokejisté zahráli i play-off a měli v kádru například taková jména jako Dušan Salfický či řadu zvučných hráčů z doby spolupráce s Lvem Praha, který hrával KHL.

Momentálně se ale Litoměřicím vůbec nedaří a po 14 kolech WSM ligy jsou na dvanáctém místě. Hůře na tom jsou už jen Šumperk s Mostem. Přestože momentálně mají Litoměřice na poslední Most náskok osmi bodů, nemohou si být se záchranou jisti.

Z WSM  ligy sestupuje přímo poslední tým soutěže a je jasné, že o záchranu bojují i Litoměřice.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře