Hledáme dobrovolníky. Zapojte se do projektu Vize pro Litoměřicko

Logo Vize pro Česko
Logo Vize pro Česko

Litoměřicko - Na začátku něčeho nového je vize. Sen. Představu zhmotníme a zrealizujeme. Společnost je různorodá, každý z nás má svá přání, představy, úspěchy i starosti. Aby se nám v našem městě, v našem kraji, v naší republice dobře žilo, potřebujeme mít vizi. Bez vize přešlapujeme na místě. Kdo ji ale má vytvářet? Politici? Podnikatelé? Studenti?

Reklama

MediaShow Group, vydavatel mj. MojeLitoměřicko.cz, hledá dobrovolníky z řad obyvatel regionu Litoměřicko, kteří se chtějí aktivně zapojit do multimediálního projektu Vize pro Litoměřicko, který patří pod platformu Vize pro Česko.

Cílem projektu je „odspodu“ zjistit, jak se kde žije, jak se komu žije, jak si lidé, instituce a firmy představují svoji budoucnost.

"Hledáme lidi, kteří se zajímají o veřejný život a jsou ochotni nám pomoci na rozšiřování o povědomosti tohoto projektu, který chce mapovat život v obcích či ve spolcích a spoluvytvářet vizi pro region," říká Radek Pešout, šéfredaktor MojeLitoměřicko.cz.

Projekt má několik fází: od redakčních rozhovorů, po blogování studentů a politiků až po dotazování (anket) v terénu.

Dobrovolníci zapojení do projektu Vize pro Litoměřicko se zároveň stanou členy klubu Vize pro Česko. Pro členy připravujeme speciální nabídky od našich partnerů.

Kontaktujte nás emailem: radek.pesout(zav)vizeprocesko.cz

Více o projektu se dozvíte na www.vizeprocesko.cz

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře